כנסים ואירועים עיסקיים

במלון מרכז כנסים מהגדולים והמרשימים בישראל המציע מגוון גדול של אפשרויות לעריכת כנסים עסקיים ואירועים החל מ 10 משתתפים ועד 1600 משתתפים וזאת במבחר אולמות בגדלים שונים. צוות של מנהלים ומלצרים מיומנים ידאג לספק אווירה מרשימה ומקצועית , שף המלון סאמר אבו-גנם ילהיב אתכם בתפריטי ארוחות עכשויים ומלהיבים.

לחץ על אולם בתרשים לקבלת מידע נוסף

“אולם הנשפים הגדול” 

בקומת הכניסה למלון נמצא אולם נשפים שיכול להכיל בסגנון תיאטרון כ 1700 אורחים, אולם זה יכול להתאים לכל סוג של אירוע מחתונה רבת מוזמנים ועד הצבת ביתנים המתאימים לכנסים. מבנה האולם מאפשר חלוקה ל 4 אולמות נפרדים באמצעות קירות אקוסטיים המאפשרים חיץ מלא בין אולם לאולם.

“מלכת שבא” 

אולם מלכת שבא מתאים לאירוח אירועים, כנסים, תערוכות, ימי עיון ועוד…האולם פונה לטרקלין רחב ידיים המאפשר להתאים את הצרכים השונים של הלקוחות המעוניינים באירוח עם קבלת פנים נפרדת.

“טרקלין בת שבע” 

טרקלין המחבר את אולם הנשפים, אולם "מלכת שבא" ו-"אמנון ותמר" לאזור רחב ידיים המאפשר קבלת פנים וכניסה מרשימה לאולמות השונים.

“אמנון ותמר” 

אולמות המחוברים באמצעות קיר אקוסטי אטום לחלוטין , הפיצול מאפשר לאירוע כמו שבת חתן (ארוחה בנפרד מאולם בית הכנסת) או לחלופין אולם גדול לאירוע, יום עיון, תערוכה ועוד…

“דוד" ו"יהונתן"

חדר האוכל המרכזי של המלון המחולק באמצעות מחיצה לשני אולמות "דוד" ו"יהונתן", בחדר האוכל מוגשת ארוחת בוקר ישראלית הכוללת בר סלטים מגוון, גבינות רכות וקשות, מנות חמות לחמניות ומגוון לחמים. בכל ערב מוגש מזנון בשרי עשיר ומגוון בסגנונות שונים העונה לטעמו של כל אורח. חדר האוכל מותאם לכ- 600 סועדים ויכול לשמש כאולם אירועים או כנסים.

“חדר דן” 

השילוב המושלם של חדר ישיבות קלאסי עם טכנולוגיה מתקדמת. חדר דן ממוקם על הגשר בין מלון רמדה לבין מלון רויאל. החדר מכיל שולחן ישיבות גדול היכול להכיל 14 מקומות ישיבה עם כיסאות מסתובבים בעלי גב גבוה כאשר כל מיקום ישיבה מאובזר ביציאות חשמליות, LAN ומולטימדיה. אולם דן זמין לפגישות עסקיות וכנסים קטנים.

“אולם דלילה” 

ממוקם בלובי התחתון של המלון, אולם דלילה הוא "הסוד השמור ביותר של רמדה". חדר אוכל האלגנטי נמצא מול חדר האוכל הראשי (יונתן). באולם דלילה קיימים כ-100 מקומות והוא מתאים לניהול אירועי בוטיק מקצועיים עם דגש על הפרטיות הדרושה.